You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIOLINE

Jesteśmy stosunkowo młodą marką – wprowadzoną na rynek wiosną 2015r. – a w naszych, kobiecych rękach BIOLINE by JoAnn jest niespełna rok.

Dzięki przyjaźni, wzajemnej pracy, współpracy, energii do realizacji celów i przezwyciężania przeszkód na drodze – nasza wizja i marzenia stały się rzeczywistością.

W okresie zaledwie trzech lat obecności na rynku, marka BIOLINE odniosła wiele sukcesów i znalazła uznanie kobiet i mężczyzna nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Za co bardzo dziękujemy. Jesteśmy szczęśliwe oraz dumne, że możemy tworzyć razem z Wami tak piękną historię.
Chcemy, aby BIOLINE inspirował do odkrywania różnych stron piękna : naturalnego piękna, naturalnej pielęgnacji, kosmetyków pozbawionych parabenów i sztucznych barwników i bez testów na zwierzętach.

Mamy do zaoferowania szeroką gamę, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji dla pań, panów oraz najmłodszych.

Jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kosmetyk naturalny do problematyki, rodzaju i kondycji nawet najbardziej wrażliwej i wymagającej skóry.

Dokładamy wszelkich starań aby surowiec, z którego powstaje nasz kosmetyk był najwyższej jakości i pochodził z miejsc naturalnie występujących.

Mamy dla Was to co najlepsze… czystą naturę.

Poznaj nas lepiej…
BIOLINE by JoAnn
Jola & Ania