You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BioGa Ekologiczny Proszek do prania białego 1kg

BioGa Ekologiczny Proszek do prania białego 1kg

Chwilowo niestostępny

Cena:
27.93 zł


Proszek nie powinien tylko i wyłącznie usuwać plam. Również ważna, co zachowanie czystości, jest dbałość o prane ubrania i ich właściciela. Blisko 60% wszystkich niebezpiecznych związków chemicznych wchłania się przez naszą skórę, dlatego tak istotne jest, by stosowany proszek był nie tylko skuteczny, ale także przyjazny dla nas. Połączenie tych dwóch właściwości możemy znaleźć w ekologicznym proszku do prania białego firmy BioGa.

  Ekologiczny proszek - bezpieczeństwo dla naszej skóry

Nasz naturalny proszek do prania białego powstał tylko i wyłącznie dzięki potędze matki natury, poprzez wykorzystanie naturalnych składników pochodzenia mineralnego. Dzięki temu w naszym produkcie nie znajdziesz konserwantów, fosforanów, substancji petrochemicznych czy sztucznych zapachów. Wszystko to sprawia, że bio proszek do prania białego idealnie nadaje się jako środek usuwający plamy z:

  ciuszków dla dzieci i niemowląt;   ubrań dla alergików;   odzieży osób mających wrażliwą skórę.

Piorąc w produktach BioGa możemy mieć pewność, że wybraliśmy delikatne i w 100% naturalne produkty.

Potęga substancji piorących w naturalnym proszku do prania białego

Pomimo braku sztucznych, chemicznych wybielaczy, ekologiczny proszek do prania BioGa rewelacyjnie sprawdzi się w praniu białych rzeczy. Wszystko dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom, które znajdują się w naszym proszku. 
Jeżeli chcemy zachować miękkość i świeżość dopiero co wypranych ubrań/pościeli na dłużej, warto wybrać z naszej oferty dedykowane, ekologiczne płyny do płukania BioGa, które w połączeniu z bio proszkami do prania zapewnią piękny zapach i miękkość materiałów .

  Bio proszek do prania, bezpieczeństwo i skuteczność niezależnie od warunków prania

Nasz ekologiczny proszek do prania białego można wykorzystywać niezależnie od stopnia zabrudzenia ubrań i twardości wody. Wystarczy, że będziesz kierować się wskazówkami znajdującymi się poniżej.

Nasz proszek idealnie spisuje się nie tylko w pralce, ale też w przypadku prania ręcznego. Jest więc idealny na delikatne przepierki. W przypadku zaś uporczywych plam, warto zostawić ubrania do namoczenia.

  Ile sypać proszku?

Na 4-5kg prania dla wody średniotwardej:

  Pranie lekko zabrudzone 1,5 miarki    Pranie średnio zabrudzone 2 miarki   Pranie mocno zabrudzone 2,5 miarki

W zależności od twardości wody

  Woda miękka -0,5 miarki   Woda twarda, +0,5miarki

Pranie ręczne 2 miarki na 10 litrów wody.

Mocno zabrudzone ubrania pozostaw do namoczenia.

      Skład (INCI) :

Nadwęglan sodu (sodium percarbonate), węglan sodu (sodium carbonate), tetraboran sodu (sodium tetraborate), metakrzemian sodu (sodium metasilicate), cytrynian sodu (sodium citrate), siarczan magnezu ( magnesium sulfate).

Produkty z tej serii