You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BioGa Ekologiczny Płyn do płukania cytryna z miętą 500ml

BioGa Ekologiczny Płyn do płukania cytryna z miętą 500ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
17.96 zł


Ekologia dotyczy wielu dziedzin życia, wśród nich i zwykłych domowych porządków. Coraz częściej wykorzystujemy ekologiczne mydła, proszki do prania, pasty czy płyny do płukania tkanin. Rozwiązania te pozwalają nam być nie tylko w zgodzie z naszą planeta, ale również zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo odcinając ich od niepotrzebnej, często niebezpiecznej chemii.

  Naturalny płyn do płukania tkanin – by świeżość trwała dłużej

Ekologiczne płyny do płukania tkanin są niejako dopełnieniem naszych naturalnych proszków do prania. To one, dzięki wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych zapewniają płukanym tkaninom piękny świeży zapach utrzymujący się na materiale przez kilka dni. Środki te są przy tym całkowicie bezpieczne i korzystne nie tylko dla tkanin, ale także dla naszej skóry. Ponadto bio płyny do płukania są całkowicie biodegradowalne a opakowanie nadaje się do powtórnego przetworzenia.

  100% natury w naszych ekologicznych płynach do płukania tkanin

Nasz pomarańczowy ekologiczny płyn do płukania powstał z wykorzystaniem tylko i wyłącznie naturalnych składników. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy między innymi prawdziwy pomarańczowy olejek eterycznym, naturalny kwasek cytrynowy i krystalicznie czystą wodę. Wszystko to sprawia, że płyn wspaniale się wypłukuje i pozostawia na pranych ubraniach, pościeli piękny zapach słodkich dorodnych pomarańczy.

Produkty z tej serii