You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BioGa

BioGa” jest rodzinną firmą, której celem jest zaoferowanie Państwu jak najlepszych ekologicznych produktów. W naszej ofercie znajdują się ręcznie robione ekologiczne świece sojowe oraz ekologiczne środki czystości, które są bezpieczną alternatywą dla komercyjnych produktów. 


Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy od wielu lat żyją ekologicznie, w zgodzie z naturą, dbając o siebie, nasze środowisko i każdą żywą istotę. Zdajemy sobie sprawę, że wszystko co nas otacza ma ogromny wpływ na nasz organizm, a my mamy ogromny wpływ na to w jakim otoczeniu żyjemy i żyć będziemy w przyszłości. Dlatego już kilka lat temu zaczęliśmy tworzyć na własny użytek ekologiczne proszki do prania i pasty czyszczące, które codziennie używamy. Również z potrzeby posiadania pięknych,  ale przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych dla nas świec stworzyliśmy  świece, które  wykonane są  z wosku sojowego z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych. 


Przywiązujemy dużą wagę aby nasze produkty były wykonane z jak najlepszych naturalnych składnikowych w jak największym stopniu wykonanych z surowców wtórnych i po wykorzystaniu nadawały się do ponownego przetworzenia (utylizacji? )


Jakiś czas temu przyświeciła nam idea aby tworzyć i dzielić się tym z każdym, komu bliskie jest prowadzenie zdrowego trybu życia, zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne i idea odpowiedzialnych zakupów. Prowadzimy działania proekologiczne: począwszy od wspierania organizacji dbających o Matkę Ziemię po zwykłe zbieranie śmieci w lesie.