You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Bee's Wrap, Woskowana organiczna bawełna do zawijania, 3 szt., MIX S, M, L

Bee's Wrap, Woskowana organiczna bawełna do zawijania, 3 szt., MIX S, M, L

Chwilowo niestostępny

Cena:
132.43 zł


Zestaw 3 opakowań, z bawełny organicznej i wosku pszczelego, idealnych do przechowywania i pakowania żywności. Woskowane “arkusze” Bee’e Wrap są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Zapewniają lepsze, niż folie spożywcze i pojemniki z plastiku, warunki przechowywania. Mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Do warzyw, owoców, pieczywa, serów i wypieków. Świetnie sprawdzają się jako przykrycie do misek, szklanych naczyń itp.    Zestaw zawiera opakowania w 3 rozmiarach zapewniając więcej możliwości użycia. Możesz wybrać wielkość arkusza, która aktualnie jest optymalna i przekonać się, czy któryś z wymiarów szczególnie często jest Ci potrzebny.   

Zastosowanie wosku pszczelego pozwala, dzięki ciepłu rąk, nadać “arkuszom” pożądany kształt, który będzie się utrzymywał. Pszczeli wosk to także właściwości antybakteryjne i przyjemny zapach (który z czasem zanika). 

  Gdy opakowanie nie jest już potrzebne należy umyć je w ZIMNEJ wodzie z dodatkiem delikatnego płynu do mycia naczyń a następnie zostawić do wyschnięcia. Właściwie pielęgnowane opakowanie będzie służyło nawet rok.    W paczce są 3 “arkusze”:  1 Mały - 18 x 20 cm – w sam raz by zawinąć cytrynę, awokado lub małą przekąskę.  1 Średni - 25,5 x 28 cm - do owijania np. sera, marchewki, ziół lub do przykrycia miski.  1 Duży - 33 x 35,5 cm - można zawinąć w niego np. pół melona, zieleninę, wypieki. Nadaje się też do przykrywania misek i naczyń.  Opakowanie wykonano na bazie wosku pszczelego, organicznej bawełny, olejku jojoba i żywicy drzewnej.  Opakowania Bee’s Wrap są całkowicie biodegradowalne.  Nie nadaje się do przechowywania surowego mięsa.

Produkty z tej serii