You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BeePack Woskowijki BREAD PACK Woskowana tkanina do zawijania 2 szt.

Chwilowo niestostępny

Cena:
59.76 zł


Ekologiczne woskowijki wielorazowe BeePack®

Zestaw BREAD PACK zawiera 2 duże ekologiczne woskowijki do przechowywania żywności zamiast folii i plastiku:

1 Large: 36x36 cm

1 Extra-large: 44x44 cm

 

Ręcznie wykonane opakowania (woskowijki) do przechowywania żywności. Woskowijek używaj zamiast folii spożywczej i aluminiowej do pakowania i przechowywania pieczywa, przekąsek, kanapek, warzyw, owoców i nabiału. Woskowijki są ekologiczne i wielokrotnego użytku, a żywność w nich przechowywana zachowa świeżość na dłużej.

  Do czego używać woskowijek BeePack®?

Ekologiczne woskowijki sprawdzą się przy przechowywaniu pieczywa, pakowaniu kanapek na wynos, przechowywaniu przekrojonej cytryny, serka czy pomidora w lodówce. Możesz nim także owinąć miseczkę, w środku której znajduje się sałatka i chcesz, by podczas przechowywania w lodówce pozostała jak najdłużej świeża.

  Z czego wykonane są woskowijki BeePack®?

Każda woskowijka jest wykonana przez nas ręcznie. Bazą opakowań BeePack® jest polska tkanina bawełniana, zawierająca międzynarodowy certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100*. W skład BeePack® dodatkowo wchodzą:

OCZYSZCZONY WOSK PSZCZELI – zawiera wysoce korzystne właściwości lecznicze a flawonoidy w nim zawarte działają przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Ponadto wosk używany jest także w przemyśle do produkcji środków konserwujących. Ta jego właściwość – naturalnego konserwantu jest dla nas szczególnie cenna. ŻYWICA DRZEWNA – Żywica to naturalny opatrunek drzewa. My doceniamy jej właściwości antyseptyczne i antybakteryjne. ZIMNOTŁOCZONY OLEJ JOJOBA - Tłoczony na zimno olej jojoba jest nieocenionym produktem pielęgnacyjnym. Posiada szereg związków i witamin zawierających właściwości regeneracyjne.   Sposób użycia: Zawiń kanapkę, ogórki, połówkę cytryny, natkę pietruszki, pomidorki czy chleb bądź przykryj miskę z jedzeniem. Owiń produkt a następnie przytrzymaj chwilę w dłoniach. BeePack®, dzięki ciepłu Twoich rąk, dopasuje swój kształt do owijanych rzeczy. Po użyciu umyj BeePack® w letniej wodzie, ewentualnie z dodatkiem mydła. Powieś do wyschnięcia. Użyj ponownie. Unikaj źródeł ciepła typu: gorąca woda, mocne słońce, zmywarka czy mikrofalówka.   Rozmiary i zastosowanie: S (18x18 cm): owijanie małych warzyw i owoców, np. pomidorków, cytryny, kawałka sera M (28x28 cm): przechowywanie małego chlebka, owinięcie kanapki na wynos, przykrycie miseczki z sałatką L (36x36 cm): przechowywanie większego chleba, dużych warzyw XL (44x44 cm): przechowywanie dużego chleba, podłużnych bagietek   Jak długo posłuży BeePack®?

W zależności od przechowywania, myjąc w letniej wodzie po każdorazowym użyciu, możesz cieszyć się swoją woskowijką BeePack® nawet do kilku miesięcy.

Produkty z tej serii