You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BEBEVISA Gąbka Konjac do twarzy z dodatkiem WĘGLA BAMBUSOWEGO 6,3-8cm średnicy

Chwilowo niestostępny

Cena:
13.96 zł


Całkowicie naturalna gąbka wytworzona z korzeni rośliny Konjac, o bardzo drobnej teksturze. Nadaje się idealnie do oczyszczania skóry każdego rodzaju – odpowiednia także dla skóry noworodków! 

Gąbki Konjac są pozbawione sztucznych barwników, zbędnych związków chemicznych, składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach.

 

 

Gąbka Konjac do twarzy z dodatkiem węgla bambusowego.

Gąbka skutecznie i głęboko oczyszczają skórę, nie uszkadzając naskórka. Dzięki dodatku węgla bambusowego pomoże usunąć nadmiar sebum a dzięki właściwościom antyoksydacyjnym pomoże zwalczyć bakterie trądzikowe.

Gąbka zapewni gruntowne oczyszczenie z delikatnym efektem peelingu. By skóra czuła się miękka i odświeżona.

  Co wyróżnia gąbki konjac?

Gąbki Konjac są pozbawione sztucznych barwników, zbędnych substancji chemicznych, składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach.

Jest to produkt stuprocentowo naturalny, przyjazny zarówno dla twojej skóry jak i dla środowiska! 

 

Wymiary:

Przed zamoczeniem:

Średnica: 6,3 cm! Wysokość: 2,8 cm

Po zamoczeniu:

Średnica: 8 cm! Wysokość: 3,5 cm

Główne zalety stosowania gąbki Konjac:

Głęboko oczyszczają skórę. Pomagają w walce z trądzikiem i pryszczami. Naturalnie nawilżą skórę. Delikatnie złuszczają naskórek. Wyrównują pH skóry. Doskonałe do skóry nadwrażliwej.

 

Roślina Konjac pochodzi z Azji i można ją znaleźć naturalnie rosnącą na bardzo dużych wysokościach. Roślina w 97% składa się z wody, jest bogata w środków mineralne. W Polsce roślina ta znana jest również pod nazwą dziwadło. Bulwa po odpowiednim przygotowaniu jest jadalna.

Całkowicie naturalna gąbka wytworzona z korzeni Konjac (naturalne włókna roślinne) o bardzo drobnej teksturze. Jest idealna do oczyszczania dla każdego, także dla noworodków! Gąbki Konjac skutecznie i głęboko oczyszczają skórę, nie uszkadzając naskórka. 

 

Przebieg procesu produkcji.

Gąbka Konjac wykonana jest w stu procentach z naturalnych składników. Korzeń mielony jest na mąkę, którą miesza się z wodą, a następnie poddaje się obróbce termicznej.

 

Dzięki swoim właściwością i zdolnością do chłonięcia wody, gąbki Konjac są uważane za bardziej efektywne niż normalne myjki, a nawet gąbki morskie! 

Sposób użycia: Umieść ją w ciepłej wodzie przez 3-5 min aby zmiękła. Delikatnie masuj twarz lub ciało kolistym ruchem. Po użyciu opłucz, wyciśnij (ale nie wyżynaj).  Powieś w dobrze wentylowanym miejscu do całkowitego wyschnięcia. 

Uwaga. Produkt jest wykonany w naturalnych włókien roślinnych, jeżeli zauważysz ślady zużycia wymień na nowy.

Produkty z tej serii