You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BEBEVISA Gąbka Konjac do twarzy LESS 6,3-8cm średnicy

BEBEVISA Gąbka Konjac do twarzy LESS 6,3-8cm średnicy

Chwilowo niestostępny

Cena:
13.96 zł


Całkowicie naturalna gąbka wytworzona z korzeni rośliny Konjac, o bardzo drobnej teksturze. Nadaje się idealnie do oczyszczania skóry każdego rodzaju – odpowiednia także dla skóry noworodków! 

Gąbki Konjac są pozbawione sztucznych barwników, zbędnych środków chemicznych, składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach.

 

Gąbka Konjac do twarzy, Less.

Gąbka skutecznie i głęboko oczyszczają skórę, nie uszkadzając naskórka. Dzięki dodatku z lessu rozjaśnia cerę i redukuje przebarwienia.

Gąbka zapewni gruntowne oczyszczenie z delikatnym efektem peelingu. By skóra czuła się miękka i odświeżona.

  Co wyróżnia gąbki konjac?

Gąbki Konjac są pozbawione sztucznych barwników, zbędnych środków chemicznych, składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach.

Jest to produkt całkowicie naturalny, przyjazny zarówno dla twojej skóry jak i dla środowiska! 

 

Wymiary:

Przed zamoczeniem:

Średnica: 6,3 cm! Wysokość: 2,8 cm

Po zamoczeniu:

Średnica: 8 cm! Wysokość: 3,5 cm

Główne zalety stosowania gąbki Konjac:

Głęboko oczyszczają skórę. Pomagają w walce z trądzikiem i pryszczami. Naturalnie nawilżą skórę. Delikatnie złuszczają naskórek. Wyrównują pH skóry. Stworzone dla skóry nadwrażliwej.

 

Roślina Konjac pochodzi z Azji i można ją znaleźć naturalnie rosnącą na bardzo dużych wysokościach. Roślina w 97% składa się z wody, jest bogata w związków mineralne. W Polsce roślina ta znana jest również pod nazwą dziwadło. Bulwa po odpowiednim przygotowaniu jest jadalna.

Całkowicie naturalna gąbka wytworzona z korzeni Konjac (naturalne włókna roślinne) o bardzo drobnej teksturze. Jest idealna do oczyszczania dla każdego, także dla noworodków! Gąbki Konjac skutecznie i głęboko oczyszczają skórę, nie uszkadzając naskórka. 

 

Przebieg procesu produkcji.

Gąbka Konjac wykonana jest w 100 procentach z naturalnych składników. Korzeń mielony jest na mąkę, którą miesza się z wodą, a następnie poddaje się obróbce termicznej.

 

Dzięki swoim właściwością i zdolnością do chłonięcia wody, gąbki Konjac są uważane za bardziej efektywne niż normalne myjki, a nawet gąbki morskie! 

Sposób użycia: Umieść ją w ciepłej wodzie przez 3-5 min aby zmiękła. Delikatnie masuj twarz lub ciało kolistym ruchem. Po użyciu opłucz, wyciśnij (ale nie wyżynaj).  Powieś w dobrze wentylowanym miejscu do całkowitego wyschnięcia. 

Uwaga. Produkt jest wykonany w naturalnych włókien roślinnych, jeżeli zauważysz ślady zużycia wymień na nowy.

Produkty z tej serii