You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BEBEVISA Gąbka Konjac do twarzy BORÓWKA 6,3-8cm średnicy

Chwilowo niestostępny

Cena:
13.96 zł


Całkowicie naturalna gąbka wytworzona z korzeni rośliny Konjac, o bardzo drobnej teksturze. Nadaje się idealnie do oczyszczania skóry każdego rodzaju – odpowiednia także dla skóry noworodków! 

Gąbki Konjac są pozbawione sztucznych barwników, zbędnych chemicznych, składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach.

 

Gąbka Konjac do twarzy, Borówka.

 Gąbka skutecznie i głęboko oczyszczają skórę, nie uszkadzając naskórka. Dzięki dodatku z borówki amerykańskiej rozjaśnia cerę, ma właściwości naprawcze i antyoksydacyjne.

Gąbka zapewni gruntowne oczyszczenie z delikatnym efektem peelingu. By skóra czuła się miękka i odświeżona.

  Co wyróżnia gąbki konjac?

Gąbki Konjac są pozbawione sztucznych barwników, zbędnych środków chemicznych, składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach.

Jest to produkt w stu procentach naturalny, przyjazny zarówno dla twojej skóry jak i dla środowiska! 

 

Wymiary:

Przed zamoczeniem:

Średnica: 6,3 cm! Wysokość: 2,8 cm

Po zamoczeniu:

Średnica: 8 cm! Wysokość: 3,5 cm

Główne zalety stosowania gąbki Konjac:

Głęboko oczyszczają skórę. Pomagają w walce z trądzikiem i pryszczami. Naturalnie nawilżą skórę. Delikatnie złuszczają naskórek. Wyrównują pH skóry. Doskonałe do skóry nadwrażliwej.

 

Roślina Konjac pochodzi z Azji i można ją znaleźć naturalnie rosnącą na bardzo dużych wysokościach. Roślina w 97% składa się z wody, jest bogata w środków mineralne. W Polsce roślina ta znana jest również pod nazwą dziwadło. Bulwa po odpowiednim przygotowaniu jest jadalna.

Całkowicie naturalna gąbka wytworzona z korzeni Konjac (naturalne włókna roślinne) o bardzo drobnej teksturze. Jest idealna do oczyszczania dla każdego, także dla noworodków! Gąbki Konjac skutecznie i głęboko oczyszczają skórę, nie uszkadzając naskórka. 

 

Przebieg procesu produkcji.

Gąbka Konjac wykonana jest stuprocentowo z naturalnych składników. Korzeń mielony jest na mąkę, którą miesza się z wodą, a następnie poddaje się obróbce termicznej.

 

Dzięki swoim właściwością i zdolnością do chłonięcia wody, gąbki Konjac są uważane za bardziej efektywne niż normalne myjki, a nawet gąbki morskie! 

  Sposób użycia: Umieść ją w ciepłej wodzie przez 3-5 min aby zmiękła. Delikatnie masuj twarz lub ciało kolistym ruchem. Po użyciu opłucz, wyciśnij (ale nie wyżynaj).  Powieś w dobrze wentylowanym miejscu do całkowitego wyschnięcia. 

Uwaga. Produkt jest wykonany w naturalnych włókien roślinnych, jeżeli zauważysz ślady zużycia wymień na nowy.

Produkty z tej serii