You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BABY ANTHYLLIS ORGANICZNY PŁYN DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI BEZPIECZNY DLA DZIECI Z OLEJKIEM HERBACIANYM 500 ML

Dostępny

Cena:
15.99 zł


BABY ANTHYLLIS ORGANICZNY PŁYN DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI BEZPIECZNY DLA DZIECI Z OLEJKIEM HERBACIANYM 500 ML

Ekologiczny i skuteczny płyn do mycia o naturalnym, certyfikowanym składzie. Ważnym elementem jest fakt, że efekt czyszczenia został uzyskany naturalnie - dzięki obecności Organic Tea Tree Oil (Melaleuca Aternifolia, Drzewo herbaciane). Skutecznie czyści i neutralizuje powierzchnie zmywalne. Usuwa "bio-film", w którym gromadzą się i mnożą bakterie. Bakterie go nie lubią.

- ekologiczny

- sprawdzony na zawartość niklu, chromu i kobaltu (wartości <0,4 ppm).

- nie zawiera środków powierzchniowo czynnych oksyetylenowanych, enzymów i produktów pochodzenia zwierzęcego.

- niska toksyczność wodna (dla organizmów wodnych).

- szybka biodegradacja - obliczenia za pomocą metody krytycznej objętości rozcieńczenia (VCDTOX) według metody oznakowania ekologicznego (Ecolabel) (DC 2003/200 / WE).


Skład:

Aqua (Water), Alcohol Denat., Caprylyl/Capryl Glucoside, Potassium Rapeseedate*, Potassium Olivate*, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil**, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil**, Geraniol, Citronellol. 

*   olejek organiczny

** z rolnictwa ekologicznego.


Skład chemiczny (rozp. 648/2004)

Mniej niż 5%: anionowe środki powierzchniowoczynne, niejonowe środki powierzchniowoczynne, mydła. Ponadto: perfumy, Citronellol, Geraniol.

Zawiera: Cymbopogon nardus ext. (Cymbopogon Nardus Oil). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Sposób użycia

Popryskać produkt na wszystkich powierzchniach zmywalnych, aby je oczyścić. Następnie przetrzeć gąbka, suchą szmatką lub papierem. 

Można rozcieńczyć do 10% w celu czyszczenia dużych powierzchni, takich jak, na przykład podłoga.


Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać. Z wrażliwą lub skaleczoną skórą unikać kontaktu bezpośredniego.  


Kraj produkcji: Włochy

Opakowanie: Butelka ze spryskiwaczem 500ml 


Certyfikaty i informacje: 


ICEA  
- zostały wytworzone z surowców pochodzących z upraw ekologicznych, wybranych na podstawie kryteriów zrównoważenia środowiskowego i zdrowotności;
- są odpowiednie dla alergików i osób z wrażliwą skórą,
- nie są testowane na zwierzętach,
- nie były poddawane promieniowaniu jonizującemu w celu sterylizacji,
- nie zawierają komponentów ujętych na liście niedozwolonych składników, m.in. syntetycznych składników chemicznych, pochodnych ropy naftowej, substancji z roślin modyfikowanych genetycznie (GMO),
- posiadają opakowania nadające się do ponownego przetworzenia.

Certyfikat Stowarzyszenia Wegan - Produkt Wegański
- w procesach produkcji i tworzenia produktu oraz jego składników nie użyto składników lub półproduktów pochodzenia zwierzęcego;
- produkt nie był testowany na zwierzętach ani przez producenta, ani przez żadnego z jego podwykonawców zaangażowanych w proces produkcji;
- ponieważ w żadnym elemencie procesu tworzenia produktów Baby Anthyllis nie użyto składników i półproduktów pochodzenia zwierzęcego oraz nie był testowanych na zwierzętach, Stowarzyszenie Wegan przyznało mu Certyfikat Produkt Wegański.

Produkty z tej serii