You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ATTITUDE

ATTITUDE jest kanadyjską marką o najbardziej restrykcyjnym certyfikacie ekologicznym w Ameryce Północnej tj. EcoLogo. Specjalizującą się w produkcji ekologicznych środków czystości, produtków do prania, artykułów pielęgnacyjnych dla maluszków... i naturalnych preparatów pielęgnacyjnych dla zwierząt.
Charakteryzuje się super składami, pięknymi, kolorowymi opakowaniami i całym ogromem produktów do wyboru natomiast fakt, że Attitude mocno działa także na rzecz środowiska naturalnego jest jej niewątpliwą zaletą. Ich produkty pozbawione są oczywiście szkodliwych składników, ale są także wegańskie i całkowicie Cruelty Free - Attitude należy do programu Beauty Without Bunnies.
Co ciekawe ich działalność bardzo mocno rozwija się także na inne obszary ekologiczne - marka przy produkcji nie przyczynia się do emisji CO2 bo używa energii całkowicie odnawialnej. Oprócz tego aktywnie sadzi drzewa by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych. Butelki produktów Attitude wykonane są z HDPE2 czyli plastiku, który w 100% nadaje się do recyklingu.

Attitude to ekologiczna alternatywa dla popularnych, konwencjonalnych środków czystości. Misją firmy jest dostarczanie konsumentom bardzo wysokiej jakości produktów ze szczególną troską o nasze zdrowie i środowisko. Mottem firmy jest Żyj i konsumuj odpowiedzialnie. Od Twoich dzisiejszych wyborów zależy nasza przyszłość”. Produkty Attitude zdobyły uznanie klientów na całym świecie.

Attitude chlubi się przede wszystkim brakiem niebezpiecznych i niezdrowych składników. To różni je od konwencjonalnej chemii gospodarczej.

Najważniejsze cechy środków czystości Attitude:

-Wysoka skuteczność
-Certyfikat EcoLogo
-Neutralne CO2
-Przyjazne dla środowiska
-Odpowiednie dla Vegan
-Biodegradowalne, naturalne, nietoksyczne
-Wolne od parabenów, SLS i SLES
-Nie zawierają sztucznych zapachów i barwników
-Bez pochodnych ropy naftowej
-Hypoalergiczne
-Nie zawierają enzymów
-Niepowtarzalny design opakowań