You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ACTIVE ORGANIC

Active Organic to polska firma, którą tworzymy z pasją. Kieruje nami pewność, że tylko naturalne, prawdziwie hipoalergiczne i certyfikowane produkty są tym, czego potrzebuje nasze ciało. Temat higieny intymnej jest dla nas bardzo ważny. Wierzymy, że najdelikatniejsze partie ciała potrzebują szczególnej pielęgnacji.

Nasza marka powstała w odpowiedzi na zapotrzebowania klientów, którzy z coraz większą świadomością podchodzą do wyboru produktów kosmetycznych. Nasze płyny do higieny intymnej nie zawierają żadnych substancji szkodliwych, zapachowych ani barwników, które są największymi alergenami. Tworzymy to, po co sami chętnie sięgamy!

Naszą misją jest dbanie jednocześnie o piękno i zdrowie, troska o ciało z delikatnością i wrażliwością, dokonywanie świadomych wyborów dotyczących pielęgnacji i higieny.Najlepsza droga do zdrowia intymnego to profilaktyka i unikanie szkodliwych składników, silnych detergentów i alergenów, które mogą powodować podrażnienia, reakcje alergiczne, infekcje i inne problemy. Płyny do higieny intymnej Active Organic powstały z myślą o delikatnej pielęgnacji okolic intymnych kobiet, mężczyzn i dzieci.