You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ACORELLE

ACORELLE to francuska marka ekokosmetyków powstała w 2005 r. w Laboratorium Odysud w Gaskonii. Tworzą ją organiczne perfumy, produkty do depilacji i pielęgnacji. Założeniem jej twórców było opracowanie innowacyjnych, prawdziwie naturalnych kosmetyków, które będą skuteczne i przyjemne podczas użytkowania, a przy tym tworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego, lokalnego otoczenia oraz zasad sprawiedliwego handlu.


Nasze kosmetyki

Kosmetyki ACORELLE to propozycja dla osób, które poszukują prawdziwych ekokosmetyków najwyższej jakości. Największy nacisk kładziony jest na dobór tworzących je składników - są one w 100% naturalne, pochodzą m.in. z regionalnych upraw ekologicznych. Najwyższą jakość kosmetyków potwierdzają certyfikaty ECOCERT oraz COSMEBIO.


Kosmetyki ACORELLE nie zawierają:

  • -parabenów
  • -sztucznych barwników
  • -chemicznych utrwalaczy
  • -syntetycznych substancji zapachowych
  • -składników ulegających akumulacji w organizmie


W laboratoriach ACORELLE pracowano nad tym, by znaleźć alternatywy dla kosmetyków chemicznych, które zdominowały część dziedzin pielęgnacji. Wysiłek ekspertów zaowocował opracowaniem kosmetyków o prawdziwie naturalnych formułach, przyjemnych w użytkowaniu, a przede wszystkim skutecznych.