You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

6x LILLY'S ECO CLEAN Skoncentrowany Płyn do Mycia Podłóg z olejkiem pomarańczowym 750ml

6x LILLY'S ECO CLEAN Skoncentrowany Płyn do Mycia Podłóg z olejkiem pomarańczowym 750ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
113.42 zł


Unikalna, naturalna formuła na bazie octu winnego jest idealna do mycia podłóg. Zastosowany w Płynie do Mycia Podłóg Lilly’s ECO Clean olejek pomarańczowy spowoduje, że podłogi pozostaną idealnie czyste i lśniące przez długi czas, bez udziału szkodliwych, chemicznych detergentów.

Produkty Lilly’s ECO Clean mają doskonałe właściwości czyszczące, które zostały przetestowane klinicznie (BS1276), są w pełnie biodegradowalne, a ich zapach pochodzi tylko z naturalnych olejków eterycznych. Usuwają zarówno tłuszcz, jak i kamień. 

 

 

ZDROWIE

CZYSTY DOM BEZ SZKODLIWYCH OPARÓW 
Większość chemicznych preparatów czyszczących może powodować skutki uboczne. Używając produktów Lilly’s ECO Clean wybierasz zdrowy i zrównoważony tryb życia.DOM

ŁATWE SPRZĄTANIE I NATURALNY, ŚWIEŻY ZAPACH. 
Produkty Lilly’s ECO Clean zadbają o czystość każdego mieszkania i domu. Ciesz się świeżym aromatem ekologicznych olejków eterycznych. Ty, Twoja rodzina i Twój dom zasługujecie na to.ZIEMIA

MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ZMIAN, TU I TERAZ! 
Powstające na bazie składników roślinnych produkty Lilly’s ECO Clean są biodegradowalne, odnawialne i pochodzą ze znanego źródła. Butelki powstają z przetworzonego w 50% plastiku, a możliwość uzupełniania, pozwala zmniejszyć do 80% redukcję emisji dwutlenku węgla do otoczenia.
Produkty z tej serii