You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

6x LILLY'S ECO CLEAN Skoncentrowany Płyn do Mycia Naczyń z olejkiem cytrynowym 500ml

6x LILLY'S ECO CLEAN Skoncentrowany Płyn do Mycia Naczyń z olejkiem cytrynowym 500ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
88.22 zł


Skoncentrowany Płyn do Mycia Naczyń z olejkiem cytrynowym

Wyjątkowa formuła zawiera trzy naturalne składniki roślinne, które razem dają lepszy efekt w usuwaniu tłuszczu i brudu z naczyń. Odświeżający zapach naturalnego olejku cytrynowego wraz z organicznym aloesem dla ochrony dłoni spowoduje, że od teraz zmywanie to pestka!

Produkty Lilly’s ECO Clean mają doskonałe właściwości czyszczące, które zostały przetestowane klinicznie (BS1276), są w pełni biodegradowalne, a ich zapach pochodzi tylko z naturalnych olejków eterycznych.

 

Pojemność:

500ml

  ZDROWIE

CZYSTY DOM BEZ SZKODLIWYCH OPARÓW 
Większość chemicznych środków czyszczących może powodować skutki uboczne. Używając produktów Lilly’s ECO Clean wybierasz zdrowy i zrównoważony tryb życia.

 

DOM

ŁATWE SPRZĄTANIE I NATURALNY, ŚWIEŻY ZAPACH. 
Produkty Lilly’s ECO Clean zadbają o czystość każdego mieszkania i domu. Ciesz się świeżym aromatem ekologicznych olejków eterycznych. Ty, Twoja rodzina i Twój dom zasługujecie na to.

 

ZIEMIA

MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ZMIAN, TU I TERAZ! 
Powstające na bazie składników roślinnych produkty Lilly’s ECO Clean są biodegradowalne, odnawialne i pochodzą ze znanego źródła. Butelki powstają z przetworzonego w 50% plastiku, a możliwość uzupełniania, pozwala zmniejszyć do 80% redukcję emisji dwutlenku węgla do otoczenia.

Produkty z tej serii