You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

4ORGANIC

4organic to firma zrodzona z pasji, zainteresowań, wiary w wartość zdrowych i bezpiecznych produktów i przekonania o działaniach dziś z myślą o przyszłości.

Stworzona  w odpowiedzi na pytania i potrzebę klientów, coraz bardziej świadomie robiących zakupy i szukających bezpiecznych dla zdrowia i środowiska produktów – gdzie, w gąszczu reklam i obietnic bez pokrycia,  znajdą godne zaufania, zdrowe kosmetyki, produkty pielęgnacyjne oraz inne produkty codziennego użytku.
Powstaliśmy w 2015 roku, wchodząc na polski rynek z jedyną, naprawdę hipoalergiczną linią kosmetyczną – Derma.

Nasze produkty

Nasze produkty są organiczne, hipoalergiczne, certyfikowane. Międzynarodowe organizacje certyfikujące gwarantują ich organiczność, bezpieczeństwo dla alergików, zdrowia, a także dla środowiska naturalnego.Nasze produkty są stworzone dla wszystkich, którzy mają wrażliwą skórę i skłonność do alergii, a także dla tych, którzy żyją świadomie, chcą używać najlepszych naturalnych i bezpiecznych kosmetyków, pragną uniknąć alergii i innych problemów zdrowotnych w przyszłości.


Przykładamy bardzo dużą wagę do składów produktów, pochodzenia poszczególnych substancji i ich czystości.Wszystkie nasze produkty są bezzapachowe, ponieważ zapach jest najsilniejszym alergenem. Gwarantujemy, że w naszych produktach dla dzieci, kobiet,  mężczyzn, a także w środkach do prania nie ma żadnych alergenów, dzięki temu są niezwykle bezpieczne. Nasze certyfikowane produkty są gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa.